OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

CCS: Litr benzinu na Vysočině zdražil na 34,09 Kč

benzin_cenyNa Vysočině v minulém týdnu rychle rostly ceny benzinu i nafty, litr naturalu je za 34,09 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o 65 haléřů a prodává se za 34,09 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 64 haléřů na 33,99 koruny za litr, což je nejvyšší úroveň v historii.

Číst dál...

Prezident HK ČR Petr Kužel jednal s kolegy v kraji Vysočina

jednani_hospodarks_komora_1Udržovat živý kontakt mezi centrem a regiony je nesmírně důležité. V rámci programu svých cest po jednotlivých krajích zavítal prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel v úterý 1. března  do Jihlavy, kde se zúčastnil zasedání představenstva Krajské hospodářské komory kraje Vysočina.  

Číst dál...

Zámek v Herálci se mění na pětihvězdičkový hotel

stavby_unor_ikoPětihvězdičkový hotelový komplex Chateau Herálec již v červnu letošního roku přivítá své první klienty. Dubnová kolaudace rekonstrukce zámku v Herálci na Havlíčkobrodsku již klepe na dveře. Dokončovací práce uvnitř objektu jsou v plném proudu. Historický objekt získává novou tvář a funkci od března 2009. Investorem jeho obnovy je společnost Malý zámeček, která na rekonstrukci získala finanční podporu z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj. Celkové investiční náklady přesáhnou 126 milionů korun.

Číst dál...

VIDEO: DESIGN CONCEPT nabízí nové možnosti při tvorbě interiérů

tiskovka_ddl_1Na český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O NOVINCE DESIGN CONCEPT!

Číst dál...

Centrum interiérového designu EXIT 112 je otevřeno!

exit112_ikonaV centru České republiky, na polovině cesty mezi Prahou a Brnem u sjezdu z dálnice D1 na 112 kilometru - směr Havlíčkův Brod, bylo ve středu 1.12.2010 slavnostně otevřeno centrum interiérového designu a showroom bytového vybavení pod obchodní značkou EXIT 112.

Číst dál...

REKLAMA