OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Do Makra za inspirací

makroSpolečnost MAKRO může díky svému velkoobchodnímu charakteru prodávat zboží za nejvýhodnější ceny v porovnání s konkurencí. Orientuje se na tři skupiny zákazníků - profesionálů: HoReCa (hotely, restaurace a catering), nezávislý maloobchod a malé až střední firmy. CO VŠECHNO MAKRO CASH AND CARRY ČR NABÍZÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM SE DOZVÍTE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

CCS: Ceny pohonných hmot na Vysočině stagnovaly

benzinNa Vysočině se v minulém týdnu ceny pohonných hmot nezměnily, litr naturalu je stále za 34,37 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Cena nejprodávanějšího benzinu Natural 95 v kraji se nezměnila, benzin se stále prodává za 34,37 koruny za litr. V celé ČR jeho cena klesla v průměru o jeden haléř na 34,05 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Litr benzinu na Vysočině zlevnil na 34,37 Kč

benzin_cenyNa Vysočině v minulém týdnu klesla cena benzinu, nafta naopak mírně podražila. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zlevnil o 11 haléřů a prodává se za 34,37 koruny za litr. V celé ČR jeho cena klesla v průměru o osm haléřů na 34,06 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Litr benzinu na Vysočině zdražil na 34,48 Kč

benzin_cenyNa Vysočině v minulém týdnu znovu rostly ceny benzinu i nafty, litr naturalu je za 34,48 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o osm haléřů a prodává se za 34,48 koruny za litr. V celé ČR jeho cena klesla v průměru o šest haléřů na 34,14 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Litr benzinu na Vysočině zdražil na 34,40 Kč

benzinNa Vysočině v minulém týdnu rychle rostly ceny benzinu i nafty, litr naturalu je za 34,40 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o 31 haléřů a prodává se za 34,40 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 21 haléřů na 34,20 koruny za litr, což je historické maximum.

Číst dál...

V Jihlavě bylo otevřeno Makro Drive-In

makro_jihlava_ikonaSpolečnost Makro Cash & Carry ČR, která v Česku provozuje 13 velkoobchodních center, v Jihlavě slavnostně otevřela novou formu prodeje, tzv. Drive-In. Nová služba Drive-In je určena zákazníkům ze segmentu HoReCa (hotely, restaurace a stravovací služby) a maloobchodu z oblastí, které jsou vzdáleny více než 60 minut od nejbližší velkoobchodní prodejny Makro.  Cílem nového konceptu služeb je ušetřit čas i finanční prostředky zákazníků na dojezd do vzdálené pobočky Makro.

 

Číst dál...

REKLAMA