OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

CCS: Benzin na Vysočině zlevnil o desetník, cena nafty také klesla

benzin_cenyNa Vysočině se v minulém týdnu ceny pohonných hmot mírně snížily, litr naturalu je k dostání za 34,97 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 šel v kraji s cenou dolů o 10 haléřů a prodává se za 34,97 Kč za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o 18 haléřů na 34,87 Kč za litr.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině zlevnil o 11 haléřů, cena nafty také klesla

benzin_tankovaniNa Vysočině se v minulém týdnu ceny pohonných hmot mírně snížily, litr naturalu je k dostání za 35,07 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 šel v kraji s cenou dolů o 11 haléřů a prodává se za 35,07 Kč za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o devět haléřů na 35,05 Kč za litr.

Číst dál...

Co dělat, když pošlete omylem peníze na cizí účet?

pocitacVyužíváte-li elektronické bankovnictví, sami víte jak je snadné se „uklepnout“ v čísle účtu a peníze tak poslat někomu jinému. „Nezáleží na tom, zda platíte ze soukromého nebo firemního účtu, pokud se Vám podobná věc přihodí, rozhodně jednejte, a to co nejdříve. Na svoje peníze máte právní nárok! Příjemce této pomýlené platby si je nesmí ponechat ani utratit.“ Radí Mgr. Rostislav Kovář z bezplatného internetového portálu www.poradnaveritele.cz

Číst dál...

Průměrné mzdy na Vysočině meziročně vzrostly o 530 Kč

penize_rozpocetNa Vysočině dosáhla průměrná hrubá měsíční mzda na přepočtené počty zaměstnanců za 1. čtvrtletí 2011 částky 20 621 Kč (zpracováno pracovištní metodou), což představuje nárůst 2,6 % proti srovnatelnému období loňského roku a v absolutním vyjádření se jedná o nárůst o 530 Kč.

Číst dál...

REKLAMA