VIDEO: Hitrádio Vysočina vás vrátí do dob Discopříběhu

diskokouleV sobotu 26. března se v DKO Jihlava vrátí čas. Plesovou sezonu na Vysočině totiž letos ukončí Discopříběh Hitrádia Vysočina. Vezmeme vás zpět do časů, kdy Michal David kraloval všem discotékám od Aše po Košice, holky nosily trvalou a klukům se v záblesích discokoule blyštila céčka zavěšená na poutku od mrkváčů.

Číst dál...

VIDEO: Odstartovala druhá řada Česko Slovenské SuperStar

superstarDruhá řada pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar odstartovala v neděli 20. února na televizi Nova a Markíza. Reportáže a rozhovory z castingů se budou vysílat také v rámci pořadu Backstage na hudební stanici MTV, sdělila v pondělí agentuře Mediafax programová ředitelka TV Nova Alexandra Ruzek. PŘIPOMEŇTE SI PRVNÍ ROČNÍK ÚSPĚŠNÉ SOUTĚŽE ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR VE VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU! 

Číst dál...

Svátku svatého Valentýna v Čechách odzvonilo

miluji_teSvátek svatého Valentýna stále více ztrácí u Čechů na popularitě. Velkým konkurentem svátku svatého Valentýna je Mezinárodní den žen. Pozorují to i obchodníci a upouštějí od masivní valentýnovské výzdoby a nabídky.

Číst dál...

Česká republika získala díky tříděnému odpadu světový rekord

001_znaky_ikoSpolečnost EKO-KOM a.s. je čerstvým držitelem nového světového rekordu. Co do rozsahu nemá tento rekordní pokus v České republice srovnání. Cílem celé akce bylo posílení aktivní účasti občanů na tříděném sběru odpadů v obcích a městech České republiky a podpoření jejich odpovědného přístupu k životnímu prostředí.

Číst dál...

Vše, co jste chtěli vědět o očkování proti chřipce

nemoc-chripkaKonec zimy bývá tradičním obdobím pro nemoci z nachlazení a také pro chřipku, která pravidelně postihuje značnou část populace. Po roce se opět blíží chřipková epidemie a počet nemocných rychle roste. Současné teploty nad nulou jsou pro šíření viru chřipky ideální, takže se očekává se, že epidemie do České republiky dorazí na konci ledna.

Číst dál...

VIDEO: Unikátní výstava ve Svitavách představila humanitární projekt Vodní kapky

vodni_kapkyŽivotní situaci obyvatel Konga, kterým pomáhá unikátní projekt Vodní kapky, přibližuje výstava, která je nyní k vidění ve svitavském centru Fabrika. Humanitární projekt Vodní kapky vznikl v roce 2007 v Rakousku. Nyní už je ale zaběhlým projektem, na kterém společně spolupracuje Diecézní charita České Budějovice a společnost Energie AG Bohemia.

Číst dál...

REKLAMA