ZZS XIII sledujte zive

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 11. 2017

Kde už jezdí řidiči po zrekonstruovaných mostech, kdy si zájemci mohou prohlédnout jihlavskou stanici paliativní péče a které produkty z Vysočiny se nově zařadily pod regionální značku, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 10. 2017

Jak začal soudní spor mezi náměstkem hejtmana Josefem Pavlíkem a novinářem Miroslavem Marešem, kdo dostal kamennou medaili a co lidé mohli vidět ve sběrně tříděných odpadů v Pelhřimově, to všechno ukážou dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 25. 10. 2017

Dnešní zprávy budou o úterní nehodě sportovního letadla, novém předsedovi ODS na Žďársku i zloději, který se v Moravských Budějovicích vloupal do restaurace. Dále Vás pozveme do Humpolce na první přednášku z dalšího ročníku cyklu Věda v muzeu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 10. 2017

Ve které porodnici na Vysočině očekávají za letošek víc miminek, než se narodilo loni, nejen to prozradí dnešní zprávy. Dále se v nich třeba dozvíte, co se v Brodě chystala ukrást skupina cizinců, než je načapali policisté.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 10. 2017

V dnešních zprávách máme jedno doporučení pro obyvatele Havlíčkova Brodu cestující městskou hromadnou dopravou. Kromě toho se s námi podíváte do přestěhované sociálněterapeutické dílny v Chotěboři i do nově opravených pater interního pavilonu jihlavské nemocnice.

Číst dál...

REKLAMA